Elektryk – Berlin

Praca blisko granicy! Zapewnione zakwaterowanie!!
Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Elektryk w miejscowości Berlin

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Okablowanie i montaż tras kablowych
  • Montaż, serwis oraz naprawa drzwi automatycznych
  • Praca na terenie Berlina i najbliższej okolicy
  • Codzienny powrót na zakwaterowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,5€ brutto na okresie próbnym, później od 15€/h brutto
  • Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: info@sasa-r.eu bądź telefonicznie pod numerem: 0048 736 893 070

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”