Kierowca C/ bez systemu / 1800€ /Berlin

Kierowca C/ bez systemu / Berlin

Opis stanowiska:

  • Trasy krótkobieżne po Niemczech
  • Jazda samochodem typu solówka
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca w nocy (22-6)
  • Transport części samochodowych

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca C
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C z kodem 95
  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego lub j.angielskiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Terminowe, wysokie zarobki 1800€ brutto diety 6€ + dodatki za pracę w nocy
  • Stabilna praca w przyjaznej niemieckiej firmie
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: info@sasa-r.eu bądź telefonicznie pod numerem: 0048 736 893 070
Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Miejsce pracy Brandenburg, Wschodnie Niemcy

By zaaplikować na to stanowisko wyślij CV na adres: rekrutacja@sasa-r.eu